Zima to trudny okres zarówno dla kierowców, jak i dla ich samochodów. Jednym z problemów, który w jesienne dni spędza sen z powiek właścicielom wielu firm transportowych jest utrzymanie ich floty w czystości.

Jesienią podwozie każdego samochodu poddawane jest ciężkiej próbie… Posypanie dróg solą, piachem, a nawet żwirem to popularny sposób drogowców na poprawę bezpieczeństwa na drogach w chłodniejsze dni. Środki te w dużej mierze przyczyniają się do zwiększenia przyczepności samochodów do nawierzchni, jednak mają też negatywny wpływ na auta, powodując korozję karoserii i nieestetyczny wygląd pojazdu. Mimo to wielu kierowców zastanawia się po co w zasadzie myć samochód, skoro zaraz po wyjechaniu z myjni brud ponownie osiądzie na pojeździe? Powody są trzy: bezpieczeństwo, komfort i serwis.

Czysty samochód to bezpieczny samochód! Pojazd po umyciu jest znacznie bardziej widoczny, kierowca przez czystą szybę widzi lepiej, a także sam samochód „widzi” więcej.

Myjnia TIR to synonim wygody! Kierowca w zasadzie nie musi robić nic, a jego samochód w krótkim czasie jest oczyszczony z uporczywego brudu. W naszych myjniach profesjonalnie przeszkolony personel dokłada wszelkich starań, aby jakość usług każdego dnia osiągała możliwie najwyższy standard.

Odpowiednia pielęgnacja pojazdu zimą pozwala uniknąć przykrych niespodzianek na wiosnę. Regularne mycie floty w Myjniach TIR skutecznie usuwa niebezpieczne dla karoserii związki chemiczne, które mogą doprowadzić do powstania rdzy oraz zmatowienia lakieru.

Dodatkowo, należy pamiętać o przepisach ruchu drogowego, które nakładają sowite kary za brudne lusterka, niewidoczne tablice rejestracyjne i inne elementy pojazdu.

 

KONTAKT

ul. Słowiańska 13
59-900 Zgorzelec

+48 75 76 40 300

myjnie@ctenergy.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY

+48 75 76 40 361

myjnie@ctenergy.pl