Podczas wyboru lokalizacji i budowy nowego obiektu mamy świadomość tego, że jednym z istotnych elementów jest oddziaływanie na środowisko naturalne. W całym, szeroko rozumianym zagadnieniu „ekologia a myjnia” bierzemy pod uwagę następujące elementy: sposób podgrzewania wody, proces mycia, proces technologiczny związany z pracą urządzeń, stosowane środki chemiczne oraz oczyszczanie ścieków. Najważniejszą fazą jest oczywiście eksploatacja, jednak już na etapie założeń projektowych nasze obiekty tworzone są tak, aby jak najmniej obciążać środowisko podczas użytkowania.

Sam wybór i użycie narzędzi projektowych i produkcyjnych ma duże znaczenie. Podczas procesu mycia powinno się zużywać nie tylko jak najmniej energii, ale także wody i chemikaliów, jednocześnie dbając o to, żeby samochody były myte dokładnie i efektywnie.

Lista czynników, mających wpływ na oddziaływanie myjni na środowisko jest naprawdę obfita. Należą do nich również budynek myjni, a w szczególności jego konstrukcja, system ogrzewania i wentylacji.

Z troski o środowisko naturalne nieustannie poszukujemy rozwiązań najbardziej przyjaznych środowisku. Takie podejście jest nie tylko zgodne z polityką energetyczną Unii Europejskiej, ale także z odpowiedzialnością społeczną.

Mamy świadomość tego, że nasza troska o środowisko zaczyna się w miejscu pracy!

 

KONTAKT

ul. Słowiańska 13
59-900 Zgorzelec

+48 75 76 40 300

myjnie@ctenergy.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY

+48 75 76 40 361

myjnie@ctenergy.pl