Karta flotowa Citronex to wygodny sposób na bezgotówkowe rozliczenia zakupu paliwa i usług mycia pojazdów do wysokości przyznanego limitu, na stacjach paliw Dyskont Paliwowy oraz w największej sieci Myjni Tir w Polsce.

Współpraca odbywać się może w trzech wariantach:

Karta rabatowa gotówkowa
Karta skierowana do klientów pragnących płacić gotówką z uwzględnieniem z góry ustalonego rabatu. Kontrahent otrzymuje fakturę w momencie realizacji transakcji. Wszelkie dane dotyczące jak nazwa firmy, adres, NIP, nr rejestracyjny pojazdu zapisane są domyślnie na karcie.

Karta przedpłacona
Najatrakcyjniejsza opcja uzyskania największych rabatów. Klient dokonując przedpłaty na konto flotowe wykorzystuje te środki w dowolnym czasie. Fakturowanie następuję ostatniego dnia każdego miesiąca na podstawie zrealizowanych transakcji.

Karta z odroczonym terminem płatności
Oferta skierowana dla klientów ceniących sobie wygodę a zarazem niską cenę płynącą wraz z najwyższą jakością. Klienci korzystający z tej karty otrzymują indywidualne rabaty uzależnione od ilości zadeklarowanego do zakupu paliwa. Fakturowanie zbiorcze raz lub dwa razy w miesiącu na podstawienie tankowań za pomocą kart flotowych.

 

KONTAKT

ul. Słowiańska 13
59-900 Zgorzelec

+48 75 76 40 300

myjnie@ctenergy.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY

+48 75 76 40 361

myjnie@ctenergy.pl